Aktualności
12 Lut 2016

Więcej i na dłużej w Vivusie

Vivus 8 lutego 2016 r. ruszył z nową super promocją. Klienci już za pierwszym razem mogą pożyczyć więcej, nawet do 2000 zł! Po spłacie co najmniej połowy kwoty pożyczki w terminie Vivus dołoży zupełnie bezpłatnie dodatkowe 30 dni na uregulowanie pozostałej części pożyczki. Dzięki „Więcej na dłużej” klienci mogą planować wyższe wydatki, nie odczuwając ich dzięki bezpłatnemu, nawet 60-dniowemu okresowi spłaty. To pierwsza tego typu oferta na polskim rynku.

Po przeprowadzeniu badań opinii klientów Vivus wprowadził na rynek nową promocję dla wszystkich nowych pożyczkobiorców, która w szczególności odpowiada na potrzeby zainteresowanych wyższymi kwotami pożyczki. Przewagą Vivusa w oczach jego klientów jest szybkość obsługi i jakość produktów. Wnioski z badań klientów zastosowaliśmy w naszej nowej promocji „Więcej na dłużej”. Kluczowe są w niej wysoka dostępna kwota pożyczki za zero złotych oraz bezpłatne 30 dni więcej na jej spłatę. Pozwala to naszym klientom planować większe wydatki, których nie odczują ze względu na wydłużony okres spłaty- opisuje nową ofertę Katarzyna Jóźwik, dyrektor marketingu Vivus Finance. Na polskim rynku nie było dotychczas takiej promocji jak „Więcej na dłużej”. Vivus zrobił to jako pierwszy, ponieważ dzięki zapleczu technologicznemu oraz faktycznej komunikacji z klientami możemy tworzyć produkty, które są szyte na miarę ich potrzeb, w czasie kiedy rzeczywiście ich potrzebują – dodaje Katarzyna Jóźwik.

Promocja dotyczy każdego nowego klienta, który w czasie trwania promocji może wziąć pożyczkę z podwyższonym limitem do 2 000 zł. W przypadku spłaty minimum połowy pożyczki w ciągu zadeklarowanego przez klienta terminu, czas na uregulowanie pozostałej części zostanie bezpłatnie wydłużony o kolejne 30 dni. Oznacza to, że całkowity czas na zwrot pożyczki to nawet 60 dni bez żadnych dodatkowych kosztów.
Nasi klienci mogą być pewni, że w Vivusie zawsze znajdą praktyczne i pomysłowe promocje. Tak jak w naszej najnowszej „Więcej na dłużej”, charakterystyczne dla Vivusa są wysokie kwoty pożyczek za zero złotych, bardzo szybki czas obsługi oraz komfortowe i jasne zasady. – kończy Katarzyna Jóźwik.

Promocja potrwa do końca lutego 2016 r. i promuje ją ogólnopolska kampania telewizyjna. Nowy spot można też obejrzeć na kanale Vivusa na YouTube: https://youtu.be/Rfl4UEOt5vU

***
RRSO w przypadku pierwszej pożyczki wynosi 0%. Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 168 zł; całkowita kwota do zapłaty 1368 zł; RRSO 392,4% (stan na dzień 26.01.2016 r.). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.
Vivus.pl oferuje pożyczki na okres do 30 dni, do kwoty 5 000 zł, które są spłacane jednorazowo. Pierwsza pożyczka do 1600 zł dostępna jest za darmo. Pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową klientów m.in. w Biurze Informacji Kredytowej, czterech Biurach Informacji Gospodarczej oraz w systemie „Dokumenty Zastrzeżone”, prowadzonym przez Związek Banków Polskich. Posiada także własny system scoringowy, dzięki któremu ściśle kontroluje ryzyko pożyczkowe.

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły