Aktualności
25 maja 2017

Vivus zgarnia nagrodę za najlepsze rozwiązanie pożyczkowe

Podczas Gali FutureTech Vivus otrzymał nagrodę w kategorii „Lending Solution”. Odebrał ją Loukas Notopoulos, prezes firmy. W uzasadnieniu stwierdzono, że Vivus to jeden z niewielu polskich FinTechów który pokazał, że nawet na tradycyjnych rynkach zawsze znajdzie się miejsce dla innowacyjności i nowoczesności.

Uroczysta Gala wieńcząca pierwszy dzień kongresu FutureTech odbyła się 24 maja. Rozdano nagrody dla najlepszych rozwiązań, produktów i usług w branży fintech, insurtech i big data. Nagrody przyznano w ośmiu kategoriach. Zwycięzkie firmy zostały wyłonione na podstawie prowadzonych przez organizatora badań rynkowych, oraz głosowania Jury składające się z ekspertów działających na rynku nowoczesnych technologii.

Przyznanie nagrody Vivusowi Jury uzasadniło wprowadzeniem szeregu rozwiązań, które stały się standardem w całym sektorze finansowym. Według Jury Vivus to jeden z niewielu polskich FinTechów który pokazał, że nawet na tradycyjnych rynkach zawsze znajdzie się miejsce dla innowacyjności i nowoczesności. Nagroda została przyznana w kategorii Lending Solution za stworzenie i udane wprowadzenie rozwiązań informatycznych, które zdefiniowały na nowo rynek mikropożyczek w Polsce.

Loukas Notopoulos, prezes Vivus Finance, odbierając nagrodę, zwrócił uwagę na to jak ważny jest proces ciągłego wprowadzania innowacji: – W firmach takich jak nasza – będących rynkowymi liderami – innowacje wprowadzane są w sposób ciągły. To nie jednorazowe wydarzenia, o których możemy z kalendarzem w ręku powiedzieć: „A tutaj wprowadziliśmy innowację!”. To ciągle trwający proces ulepszania naszych produktów i usług. W Vivusie zawsze najważniejsi byli dla nas klienci – właśnie dlatego cały czas pracujemy nad naszym produktem, by zapewnić im najlepsze doświadczenie. Ta nagroda i bardzo pozytywne opinie naszych klientów są dowodem, że robimy to dobrze.

FutureTech Congress to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń dedykowanych branżom fintech, insurtech oraz big data. Stanowi platformę wymiany opinii między ekspertami, mającymi realny wpływ na rozwój innowacji technologicznych.

Umożliwia zapoznanie się z trendami rynkowymi, a także służy edukacji branż, które chcą sprostać wymaganiom cyfrowej rewolucji.

Partnerami tegorocznej gali FutureTech Night oprócz Vivusa byli między innymi Asseco, ITMAGINATION, KPMG, VISA oraz Blue Media.

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły