Aktualności
31 maja 2016

Vivus Star – ruszyły poszukiwania nowej gwiazdy polskiej sceny muzycznej

Vivus Finance, we współpracy z PoloTV, Vox.FM oraz IDMNet, ogłosił właśnie rozpoczęcie ogólnopolskiego konkursu na najlepszy zespół lub wykonawcę muzyki Disco. Jego laureaci otrzymają możliwość nagrania własnego singla, profesjonalnego teledysku oraz występów na scenie podczas letniej trasy koncertowej PoloTV.

– Vivus Star to szansa dla wszystkich, którzy kiedykolwiek marzyli o spróbowaniu swoich sił na estradzie – mówi Katarzyna Jóźwik, dyrektor zarządzająca Vivus. – Disco jest gatunkiem muzycznym, który nie uznaje granic. Pozwala na pełną swobodę wyrażania myśli i emocji, wyjątkowo łatwo zbliżając ludzi. Postanowiliśmy zatem zapewnić jego fanom możliwość zrealizowania swoich marzeń. Kto wie, może wkrótce poznamy nową gwiazdę polskiej muzyki rozrywkowej? – dodaje.

Mechanizm konkursu Vivus Star, który ruszył 24 maja jest bardzo prosty – wystarczy wejść na stronę www.vivusstar.pl, wybrać utwór z listy dostępnych pokładów muzycznych lub zaprezentować autorską piosenkę, nagrać video i przesłać je na stronę konkursową. Komisja składająca się z przedstawicieli Vivusa i IDMNet spośród wszystkich zgłoszeń wyłoni 5 finalistów, których nagrania po 20 czerwca oceniać będą internauci i widzowie PoloTV. Zwycięzca zostanie ogłoszony w dniu 27 czerwca na stronie internetowej konkursu, a 1 lipca na antenie PoloTV.

Nie tylko zwycięzcy mogą liczyć na nagrody. Dziesięć osób głosujących, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie otwarte zamieszczone przez organizatora na stronie www.vivusstar.pl, zostanie nagrodzone nowoczesnym smartfonem.

Organizatorem konkursu jest IDMnet – pierwsza i największa sieć reklamy internetowej w Polsce. Sponsorem nagród jest Vivus Finance. Patroni medialni to PoloTV oraz Vox.FM.

Kampania promująca konkurs obejmująca telewizję, radio oraz internet (w tym Facebook i inne media społecznościowe) ruszyła 24 maja i potrwa do końca czerwca. Od 1 czerwca widzowie PoloTV będą mogli śledzić przebieg konkursu w programie „Disco Studio”.  Vox.FM będzie informować o Vivus Star w audycji „W samą porę”. Reklamę konkursu Vivus Star można obejrzeć pod adresem:  https://youtu.be/DLr_kbGrohk

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły