Aktualności
18 Lis 2015

Vivus.Go! Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji płatnych praktyk studenckich

Rekrutację do kolejnej edycji programu płatnych praktyk zawodowych rozpoczął Vivus Finance. Podczas Targów Absolwent Talent Days lider rynku pożyczkowego ogłosił specjalny program dla absolwentów – Vivus.Go! Studenci, chętni do pracy w firmie będącej liderem branży pożyczkowej, wciąż mogą aplikować.

– Nasi praktykanci mają zakaz parzenia kawy i kserowania dokumentów, chyba że sami mają ochotę na kawę, a ksero jest im potrzebne do wykonania projektu, który realizują – mówi Anna Panek, Dyrektor HR w Vivus Finance. – Przychodząc do nas na staż, student dostaje określone zadania do wykonania, na przykład raporty czy analizy. Wykonuje swoją pracę pod okiem doświadczonych osób, a dzięki dużej samodzielności w działaniu w sposób naturalny zdobywa nowe umiejętności. W praktyce może ćwiczyć to, co usłyszał w teorii podczas wykładów na uczelni – dodaje Panek.
Vivus Finance proponuje bogaty wybór obszarów, w których można odbyć praktyki, jak np.: finanse, dział ryzyka, marketing, obsługa klienta, windykacja czy operacje. Praktyki trwają od 3 do 6 miesięcy. Są to programy płatne, podczas których uczestnikom przysługują takie same przywileje jak pracownikom etatowym – szkolenia wewnętrzne oraz karta Multisport.
Vivus rozpoczął rekrutację na staż podczas tegorocznych Targów Absolvent Talent Days. Stoisko Vivus Finance odwiedziły tysiące osób, składając ponad 400 aplikacji. Do dyspozycji odwiedzających były dwa punkty Vivusa o łącznej powierzchni ponad 30 m2.
– Vivus to lider rynku FinTech w Polsce oraz firma o stabilnej pozycji biznesowej. Tworzymy wiele rozwojowych i nowoczesnych miejsc pracy. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę i mają realną szansę budowania oraz rozwoju swojej kariery. W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami wspólnie wypracowanymi w trakcie wewnętrznych warsztatów. Dzięki temu możemy stworzyć angażujące i przyjazne miejsce pracy do realizacji swoich ambicji i pasji – mówi Anna Panek, dyrektor HR Vivus Finance.
Absolvent Talent Days to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce. Vivus Finance to jedyna firma z branży pożyczkowej, która wystąpiła tam w roli wystawcy.
Rekrutacja na staż Vivus.Go! potrwa jeszcze do końca grudnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: kariera.vivus.pl.
Vivus to największy pożyczkodawca online w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów, dzięki którym finanse osobiste stają się proste i dają wiele możliwości.

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły