Bez kategorii
25 Mar 2016

Vivus Finance partnerem TEDx w Warszawie

Vivus Finance po raz kolejny został partnerem konferencji TEDxWarsaw, która odbędzie się 31 marca 2016 r. Nowoczesne technologie, otwarty przepływ doświadczeń czy innowacyjne pomysły, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej, siódmej edycji wydarzenia. 

TEDx to spotkania mające na celu umożliwienie wymiany doświadczeń z ludźmi, których cechuje pasja, innowacyjność i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów. To także okazja do wspólnej dyskusji na temat inspirujących zagadnień. Jako lider pożyczek online, Vivus Finance wprowadza do codziennego użytku coraz bardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru FinTech zmieniając rynek finansowy. Doświadczeniem zdobytym podczas dynamicznego okresu  rozwoju firmy przedstawiciele Vivus Finance podzielą się podczas prowadzonych warsztatów  Design Thinking.

– Spotkania TEDx gromadzą liderów opinii, ekspertów oraz entuzjastów dzielenia się wiedzą
i doświadczeniami. Wystąpienia i dyskusje dotyczą takich zagadnień jak technologia, innowacyjne pomysły i otwarty przepływ wiedzy. To ważne tematy także dla naszej firmy. Działamy w bardzo dynamicznym otoczeniu i jesteśmy liderem dzięki szybkiej identyfikacji trendów – mówi Marek Bosak, Dyrektor ds. Komunikacji w Vivusie.
Oprócz organizacji warsztatów Vivus zadba o wszystkich gości, którzy odwiedzą Muzeum Historii Żydów Polskich: zarówno uczestników konferencji jak i dziennikarzy. Dla przedstawicieli mediów pożyczkodawca przygotowuje stanowiska, dzięki którym ich praca będzie przebiegać bardziej komfortowo. Dla tych drugich zostanie udostępniona specjalnie przygotowana strefa chilloutu. Osoby, które ją odwiedzą będą miały szansę na wzięcie udziału w motoryzacyjnym konkursie „Bądź Szybki jak Vivus”. Uczestnicy zabawy korzystając z profesjonalnego symulatora jazdy zmierzą się ze sobą na trasach rajdowych. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci sfinansowania wybranego przez siebie kursu bądź szkolenia.

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły