Aktualności
18 Wrz 2017

Vivus Finance na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Od 5 do 7 września odbywało się Forum Ekonomiczne w Krynicy. Firmę Vivus Finance reprezentowało grono ekspertów: Loukas Notopoulos, Katarzyna Jóźwik, Ewa Wernerowicz, Piotr Białkowski, Marek Bosak i Przemysław Kłobut.

Forum w Krynicy jest miejscem merytorycznych dyskusji w grupach ekspertów. Do udziału w panelach organizatorzy wybierają przedstawicieli firm posiadających największą wiedzę w danym temacie. W czasie debat zaproszeni eksperci pracują nad rekomendacjami biznesowymi i wymieniają swoje poglądy. W tym roku Vivus został zaproszony do dwóch paneli.

„Jak inwestować w fintech, by gospodarka odnosiła z tego korzyści.”

Udział wziął prezes Vivus Finance Loukas Notopoulos. Celem panelu była analiza obecnej sytuacji na rynku fintech oraz omówienie doświadczeń sektora publicznego i prywatnego we współpracy z innowacyjnymi firmami technologicznymi.

„Fake news – czy biznes boi się fałszywych informacji.”

Udział wziął dyrektor ds. Komunikacji Vivus Finance Marek Bosak. Eksperci zastanawiali się nad tym, czy biznes boi się fałszywych informacji, jak można się przed nimi bronić, zapobiegać i reagować? Podczas dyskusji zostały omówione przykłady oraz najlepsze praktyki.

Vivus po raz kolejny został zaproszony do udziału w najważniejszej konferencji biznesowej w naszej części Europy. Pokazuje to, że firma znajduje się w ścisłej czołówce, a świat biznesu i polityki uważają, że wkład Vivusa jest ważny, a jego opinii warto wysłuchać.

Zapraszamy do lektury wybranych materiałów prasowych, podsumowujących udział ekspertów Vivus Finance w Forum Ekonomicznym w Krynicy.

WGospodarce.pl

Money.pl

InnPoland

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły