Aktualności
03 Lis 2015

Ruszyła kampania reklamowa Vivusa i RUCHu

Vivus Finance oraz RUCH S.A. ruszają z ogólnopolską kampanią reklamową, prezentującą krótkoterminowe pożyczki Vivusa dostępne w kioskach i salonikach RUCH. Wspólny spot reklamowy koncentruje się na głównych atutach, które łączą Vivusa i RUCH: dostępność oraz szybkość.

Reklama przedstawia historię klienta, który pilnie potrzebuje dodatkowej gotówki. Aby ją zdobyć, bezskutecznie próbuje swoich sił w grach losowych. Z pomocą przychodzi bohater – bóg Vivus, który prezentuje ofertę starterów pożyczkowych dostępnych od ręki w kioskach i salonach RUCHu.
– Znamy naszych klientów i wiemy, że oczekują od nas kompleksowej oferty usługowej. Dlatego oprócz możliwości odbierania przesyłek, listów, opłacenia rachunków czy zakupienia ubezpieczenia OC, klienci od niedawna mogą również zaciągnąć pożyczkę Vivusa – mówi Dariusz Stolarczyk, Wiceprezes RUCH S.A.
W starterze Vivusa znajdują się wszystkie niezbędne informacje oraz wniosek kredytowy. Klient może zabrać pakiet do domu, żeby w przeanalizować warunki pożyczki, albo od razu złożyć wniosek w placówce RUCHu. Do otrzymania pożyczki potrzebne są podstawowe dane osobowe oraz dokument potwierdzający tożsamość. Vivus Finance sprawdza następnie wiarygodność kredytową klienta i informuje smsem o decyzji w sprawie przyznania pożyczki. po pozytywnej weryfikacji, pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto klienta.
– Współpraca Vivusa z RUCHem to była rewolucja w rozwoju dostępu do oferty pożyczkowej. Każdy ma ulubiony kiosk lub salonik w swojej okolicy, który zna od lat. Po fazie testowej wchodzimy z intensywną kampanią telewizyjną, dzięki czemu zwiększymy świadomość naszej oferty. Obecność w ponad 2000 punktów RUCHu da naszym klientom wygodny dostęp do naszych usług, na wyciągnięcie ręki – mówi Agnieszka Ryttel, Manager ds. Marketingu w Vivus.
Nowa kampania reklamowa Vivusa kontynuuje dotychczasową komunikację, w której bohaterem jest bóg Vivus. Reklama będzie emitowana m.in. w: TVP, Polsacie, TVN oraz w stacjach tematycznych. Można ją również zobaczyć na kanale YouTube: Reklama Vivus w kioskach RUCH. Spot z przygotowała agencja ARIP NEXT we współpracy z domem produkcyjnym D35.

Autor

Marek Bosak

Podobne artykuły